До уваги турботливих батьків у ДНЗ №12 пропонується участь на безкоштовній основі -

У ТРЕНІНГОВОМУ КУРСІ „БАТЬКІВСТВО В РАДІСТЬ”

ЗАДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ БАТЬКІВСЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ

Дитина для повного і гармонійного розвитку особистості потребує любові та розуміння.

Вона має, коли це можливо, рости під опікуванням та відповідальністю своїх батьків, і в будь-якому разі – в атмосфері любові, моральної та матеріальної забезпеченості.

Декларація прав дитини, 1959р.

Даний курс спрямований на підтримку батьків, які виховують дітей віком від народження до 6 років, адже саме в цей період формується ставлення батьків до своїх обов'язків, і саме на цьому етапі закладаються основи характеру, світосприйняття, інтелектуального розвитку особистості дитини.

З  1983 року десяткам тисяч батьків участь у програмі допомогла набути нових знань та навичок, підвищити рівень батьківської компетентності, змінити погляди на себе і своїх дітей.

Тренінговий курс „Батьківство в радість” зосереджує увагу на позитивних сторонах батьків, базується на повазі до них та наданні їм підтримки у зовсім не простій справі виховання дітей; не просто декларує, а вчить батьків бачити особистість у дитині, вчитися цінувати її, зростати разом з нею, сприяти створенню найкращих можливостей для її стабільного і гармонійного розвитку, залучаючи як можливості сім'ї, так і оточуючого середовища.

Кожен із 12 модулів курсу, ґрунтуючись на сучасних наукових концепціях та підходах, зорієнтований на відпрацювання практичних навичок.

Серед них найголовнішими є навички спілкування, застосування нефізичних методів дотримання дисципліни, використання прийомів, технік управління своїм станом та поведінкою. Причому батьки отримують конкретні рекомендації та настанови щодо прийомів, слів та висловів, що варто застосовувати у певних життєвих ситуаціях. Важливою складовою курсу є навчальні відео матеріали, забезпечення зворотного зв'язку шляхом застосування різноманітних роздаткових матеріалів, рекомендацій та домашніх завдань для батьків.

Метою тренінгового курсу „Батьківство в радість” є підвищення рівня компетентності батьків у догляді, вихованні та розвитку дітей, сприяння поширенню засад усвідомленого батьківства.

Визначена мета досягається за допомогою таких завдань:

- дати інформацію про розвиток дитини; прийоми конструктивної взаємодії з дитиною, забезпечення дисципліни без покарань, спілкування, управління стресом та подолання конфліктних ситуацій

- формувати практичні навички щодо використання ефективних технік, прийомів та форм виховання, організації змістовного дозвілля

- навчити батьків піклуватися про себе, щоб краще розуміти, доглядати та виховувати дитину

- спонукати батьків до самоосвіти та самовдосконалення

Цінність тренінгу „Батьківство в радість”  полягає в тому, що це можливість для батьків:

- усвідомити себе „відповідальними не за дитину, але відповідальними перед дитиною” ( Ф. Дальто) , навчившись оцінювати свої дії, свою поведінку з позиції дитини;

- набути нових знань і практичних навичок, що допомагають відчути задоволення від батьківства; змінити на краще стосунки з дітьми та зробити їх щасливішими.

5204404

Ваша IP адресса: 54.196.31.117